BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kapitalistas ir autorių teisės

Vasaris 12th, 2012 kapitalistas Posted in Instrukcijos |

Prisimink, kaip vaikystėje vogdavai obuolius iš kaimyno sodo, nes pas aną tvoroj buvo neprasta skylė. Ar kai kaimynas užlopė skylę ėjai protestuoti, kad pažeidė tavo teises? Mažų mažiausiai būtum gavęs į snukį. Socialistinės žiūrkės bandys tau įrodinėti, kad skaitmeninio pavidalo kūrinius vogti yra galima, nes tai ne vagystė, o nekaltas kopijavimas. Nepasigauk ant šio kabliuko. Jeigu tau priklauso autorinės teisės į kažką, nemaža tikimybė, kad investavai laiko bei gi pinigų į to kažko sukūrimą, arba sumokėjai kažkam, kad tai padarytų už tave. Kol kas tu tik pradedantis kapitalistas, o ne filantropas, tad labdara neužsiiminėk.

Internetas - socialistinių žiūrkių irštva ir kapitalistų ten nemėgsta. Visų pirma būk atsargus ir neišsiduok. Socialistinę žiūrkę internete pažinsi pažvelgęs pas jį į Feisbuką arba Tviterį - „Stop ACTA”, „Stop SOPA”, Guy Fawkes kaukės bei gi vegetarizmo propagavimas yra tik vieni iš daugelio dalykų, kuriuos pamatęs turėtum saugotis. Žinok, tai - autorių teisių pažeidėjai. Tu nenori su jais turėti nieko bendro, tačiau kol internetas yra valdomas socialistinių žiūrkių, nieko jiems padaryti negalėsi. Venk ir viskas. Prisimink, kad jeigu jie vagia tavo intelektinę nuosavybę, tu gali negauti kalėdinės premijos. Kitaip sakant - vagia tiesiogiai iš tavęs. Pamatęs būtinai pranešk apie tai LANVA ir LATGA-A, jie dirba, kad apsaugotų tave.

Tikras kapitalistas neturėtų siųstis iš interneto autorinėmis teisėmis apsaugotų kūrinių už juos nesusimokėjęs. Prisimink, atsisiuntęs filmą (… muziką, žaidimą, windowsus …) kenki kitam kapitalistui. Kur nusiris pasaulis, jeigu negalėsi pasitikėti net savais? Už viską susimokėk. Tuos MP3, kuriuos atsisiuntei dar iki atsivertimo į kapitalizmą ištrink ir nusipirk iš naujo. Iš bėdos gali pirkti ir trinti po truputį, bet jausk nuolatinę sąžinės graužatį kol nenusipirksi visų „nupiratautų”.

Kai kurios socialistinės žiūrkės dalina savo kūrinius nemokamai. Tiek muziką, tiek filmus, tiek softą. Nesibodėk šitų siųstis ir naudoti savo tikslams tiek, kiek nori ir kaip tik nori. Turėk omeny, kad jeigu anie turėjo laiko kurti kažką nemokamai, greičiausiai gyvena iš pašalpų, tad tu jau ir taip jiems sumokėjai per mokesčius valstybei. Tik niekada viešai nepripažink, kad tau tie dalykai patiko, nes gali pakenkti kitiem kapitalistams. Jeigu atrasi kažką tikrai kieto, pasiūlyk autoriui imtis verslo. Tegu jis kuria, o tu - pardavinėji. Niekada negali žinot, galbūt netyčia aptiksi latentinį kapitalistą įkalintą socialistinės žiūrkės kailyje. Naudokis galimybėmis.

Pasižymėk kurie tavo draugai vagia kūrinius iš interneto - ateityje priėmus atitinkamus įstatymus turėsi galimybę priminti jiems apie klystkelius bei gi gauti įvairių paslaugų mainais už tylą. Ypač atidžiai stebėk tą karštą blondinę iš Feisbuko, kuri labai mėgsta Kylie Minogue.

Socialistinės žiūrkės mėgsta dangstytis po žmogaus teisių bei gi privatumo šydais. Koks dar jopštvairogės privatumas? Tau privatumas turi rūpėti dviem atvejais:

  • Jeigu dulkini sekretorę;
  • Jeigu kuri, arba tavo kapitalistai-specialistai kuria slaptą produktą, apie kurį jokiu būdu negali sužinoti konkurentai;

Visais kitais atvejais tu esi niekam neįdomus, susitaikyk su tuo. Dėl visa ko, visą slaptą informaciją laikyk užšifruotą, tame tarpe ir tavo (legalią!) porno kolekciją ir tas kompromituojančias nuotraukas iš cementovkės. O nuo žmogaus teisių aktyvistų laikykis atokiau. Jie turi laiko protestuoti, vadinasi nedirba, vadinasi tai tik dar viena socialistinių žiūrkių atmaina.

Reziumuojant: būk doras pilietis - nevok, o apie vagystes pranešk. Tvarka turi būti.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Leave a Reply