BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kapitalistas ir sportas

Vasaris 28th, 2012 kapitalistas Posted in Instrukcijos |

Šis įrašas bus trumpas, nes švaistyti laiko šnekant apie varguolių pramogas kapitalistui nelygis.

Kaip jau ko gero supratai iš praeito įrašo, sportas - įkyrus klausimas kiekvienam kapitalistui. Kad viskas būtų aišku, iš karto atskirkime sportą, kuriuo užsiimi po darbo kokiam nors brangiai kainuojančiame klube - tai gali būti tenisas, skvošas, golfas, o jei tą dieną tingi - tiesiog bėgimas ant takelio žiūrint prieš nosį pakabintą teliką (telikas turi būti būtinai, jeigu nėra - per pigų klubą lankai). Čia viskas O.K. - kaip jaunas kapitalistas tuom užsiimti gali, kadangi varguoliai į sporto klubus nevaikšto, tad bent ten galėsi nuo jų pailsėti. Nepamiršk, kad sergantis kapitalistas neuždirba pinigų, tad šiek tiek pasportuoti dėl sveikatos netgi privaloma.

Visiškai kitas reikalas - ta keista varguolių pramoga, kai reikia stebėti kaip prakaituoti bičai bėgioja po aikštelę ir karts nuo karto rėkti ant teliko (varguoliai juk viską žiūri per teliką). Jopštvairogės, ar jie neturi ką daugiau veikti? Kol jie žiūrės teliką, tu užsidirbk pinigų normaliom pramogom. Kita vertus - tai puiki proga išspausti iš varguolių litą kitą - kur nors kinijoj už grašius pagaminti marškinėliai su populiarios kašio arba fūlios komandos atributika varguoliui tampa statuso simboliu ir must-have. Gali jau dabar užsisakyti fūrą, nebijok. Sakai, o kaip su prekės ženklu? Išskyrus amerikiečių sportą ir keletą europos futbolo klubų, absoliuti dauguma komandų varo į bačką -  joks savęs gerbiantis kapitalistas su tokiu dalyku nieko bendro turėti nenorėtų, tad klubai priklauso arba socialistinėm žiūrkėm, arba visiškiem kapitalistam-nevykėliam. Bet kokiu atveju, tokių visiškai negaila ir prekės ženklų čia gerbti nebūtina. Daryk ką nori.

Tose socialinėse situacijose, kai privalėsi turėti nuomonę apie sportą, būk itin atsargus. Vienas neteisingas žingsnis ir tu - varguolio priešas. Jeigu veiksmas vyks Lietuvoje, apsidairyk aplinkui - jeigu esi kaime, sakyk, kad sergi už Žalgirį. Jeigu matosi dangoraižiai - ko gero esi Vilniuj, tad teks sirgti už Lietuvos Rytą. Ir tepadeda tau dievas jeigu susimaišysi… Kita vertus, ką tu išvis darai kompanijose, kuriose šnekama apie sportą?

Patiko (0)

Rodyk draugams


One Response to “Kapitalistas ir sportas”

  1. Patiko :)

Leave a Reply