BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kapitalistas ir valstybė

Vasaris 18th, 2012 kapitalistas Posted in Instrukcijos |

Kiekvienas jaunas kapitalistas galvoja, jog valstybė yra kažkoks nesusipratimas, kuris tik leidžia tavo mokesčius ir dar trukdo kalti pinigus. Tai va, daugiau taip nebegalvok. Kapitalistas be valstybės - kaip šuo be namų. Kaulų pagraužti gal ir susirasi, bet ne kažką daugiau. Taigi savo valstybę gerbk ir mylėk (bent taip visiem sakyk). Nebent nuspręs iškastruoti.

Tobula valstybė tau netrukdys kalti pinigus, o mokesčių susirinks tiek, kad užtektų varguoliams ant barščių ir policininkams ant ašarinių dujų. Socialistinėm žiūrkėm iš protestų išvaikyt. Patikėk, nėra nieko blogiau negu pasibaigusios ašarinės dujos. Staigiai iš visų kampų pradeda lysti socialistinės žiūrkės, tik ir taikydami į tavo sunkiai užgyventą turtą. Mokesčiai yra panašu į skiepus nuo sifilio, tik kartoti juos reikia kas mėnesį. Tiesiog geriau pasiskiepyti.

Karts nuo karto rinkimus į seimą gali laimėti visokios socialistinės žiūrkės ir pradėti kalbėti apie mokesčių kėlimą. Atseit, varguoliai badauja. Per daug to nebijok, kadangi išrinkta į seimą socialistinė žiūrkė maždaug per du mėnesius pradeda virsti į kapitalistą, o kadencijai įpusėjus jau galima eiti su juo žaisti skvošą. Ne tokiems imliems kapitalizmui dėl visa ko padėk - tinka įvairios dovanos. Karts nuo karto į seimą gali būti išrinkta Socialistinė Žiūrkė iš didžiosios raidės - profsąjungos aktyvistas. Bijok kaip velnias kryžiaus. Su šita parazitine rūšimi bendros kalbos vistiek neatrasi, tad geriau nė nebandyk. Tai tavo ideologinis priešas numero uno. Geriausia tokius kaip nors sukompromituoti: geriausiai tinka pedofilija arba homoseksualizmas. Dar gali įvilioti į skvošo klubą, nufotkinti ir nuotraukas pasiūsti į Delfį - rinkėjai-socialistinės žiūrkės tam labai jautrūs.

Ant savo valstybės viešojoje erdvėje neburnok - socialistinės žiūrkės viską priims asmeniškai, o pyktį gali išlieti neadekvačiai. Gink dieve neprasitark, kad nemėgsti kašio - tiesiog per varžybas rėk su visais ir apsimesk, kad tau įdomu. Jeigu ką, išgerk daugiau alaus. Deja turėsi pasirinkti už ką tu - Rytą arba Žalgirį. Nieko nebus biče, čia teks pasirinkti stovyklą - kitaip tavęs nemėgs abi, o tai yra labai daug varguolių. Asmeniškai rekomenduoju Žalgirį, kadangi jį mėgsta ir visokie kaimai, kaip Marijampolė. O čia jau elementari matematika - daugiau varguolių tave priims kaip saviaką. Tik Vilniuje būk atsargus.

Visai kas kita - burnoti ant seimo. Tai yra galima, sveikintina ir patartina. Socialistinės žiūrkės labiau nei kapitalistų nemyli tik seimo, tad taip galėsi užsidirbti pigaus populiarumo. Improvizuok. Kaip tau tarkuoti burokai pavadinimu „Kubilius - gaidys“? Maximos lentynos iškart iššluotos. Tik nepersistenk, nes seime juk naujai iškepti tavo skvošo partneriai.

Kai tapsi sėkmingu kapitalistu, nepamiršk paremti partijų. Taip, būtent - remti reikia visas, nes niekada nežinai kas tarp socialistinių žiurkių per kitus seimo rinkimus bus populiarus. Duok visiem po truputį, atitinkamai derink ir skvošo grafiką. Be abejo po rinkimų nepamiršk priminti, koks dosnus buvai ir kaip būtų gerai sumažinti tau mokesčius.

Padėk viešpatie nesugalvok eiti į seimą - na kam tau? Teks bendrauti su visokiais profsąjungų aktyvistais ir varguoliais iš Pakruojo. Ir negalėsi ant jų rėkti.

Patiko (0)

Rodyk draugams


One Response to “Kapitalistas ir valstybė”

  1. Cannot wait to see what else you come up with, i really enjoyed it!

Leave a Reply